22 Nisan 2020 Halil Bitki ile Sokağın Sesleri İlker Karaman Canlı Yayını

22 Nisan Çarşamba akşamı saat 22:00’da İlker Karaman, Halil Bitki’nin Sokağın Sesleri programının canlı yayın konuğu oluyor. Yayına Halil Bitki’nin instagram hesabı @halilbitki üzerinden erişebilirsiniz.

Sokak Fotoğrafçılığı Üzerine Bir Dizi Canlı Yayın Röportajı

Halil Bitki, evlere kapandığımız bu dönemde Türkiye’nin tanınmış fotorğafçılarıyla, Çarşamba ve Pazar akşamları evlerimize konuk olmaya hazırlanıyor. Instagram canlı yayınları şeklinde bir dizi röportaj olarak planladığı bu seride, fotoğraflarına aşina olduğumuz sokak fotoğrafçılarını daha yakından tanımamıza ve deneyimlerinden faydalanmamıza olanak sağlayacak. The Independent Photographer finalistlerinden genç fotoğrafçı Emre Çakmak ile yapılan ilk program oldukça keyifli bir havada geçti. İkinci programda ise Türk fotoğrafının dünyada tanınmasında önemli bir rolü olan İlker Karaman Çarşamba akşamı konuk oluyor. Bu keyifli ve son derece faydalı sohbet saat 22.00’de Halil Bitki’nin instagram hesabından canlı yayınlanacak.

Halil Bitki Kimdir?

Merhaba ben Halil Bitki, çeşitli gazetelerde yaklaşık on yıldır foto muhabirliği yapıyorum. Foto muhabirliğinin bir çalışma alanı olarak gördüğüm sokak fotoğrafı ile de uzun süredir ilgileniyorum. Son iki yıldır da ağırlıklı olarak İzmir’de seminerler düzenleyip eğitimler veriyorum. Fotoğrafı insanlara sevdirebilmek fotoğraf çekerkenki en önemli motivasyonum. “Halil Bitki ile Sokağın Sesleri” sayesinde bu mecrada keyifli bir ses olmayı hedefliyorum.

İlker Karaman Kimdir?

Son 5 yıldır sokak fotoğrafçılığı ile ilgilenen İlker Karaman, bu alanda dergi ve online yayınlarda yer alıp, uluslararası festival ve yarışmalarda adından sözettirdi. Kendisi aynı zamanda Little Box Collective üyesi.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s